Kuzey Kıbrıs'ın bir numaralı
Chip Tuning Merkezi.

Hashtag Performance şirketi olarak 10 yıldır profesyonel hizmet anlayışı ile Türkiye’de ve KKTC’de tanınan, vizyonu her daim müşteri memnuniyeti ve güveni kazanmak olan köklü bir şirkettir. Modern dünyada teknolojinin gelişmesi ilerlemesi ile birlikte yazılım ve otomotiv sektörü de teknolojiye ayak uydurmaktadır. Temel prensibimiz gelişen teknolojiyi yakından takip ederek uygulamalarımızda yer vermektir. Amacımız otomobillerinizin performansını maksimum orana ulaştırmaktır. Sektöründe eğitimlerini en iyi şekilde tamamlamış uzman ekip kadrosu ile 10 yılı aşkın süredir müşterilerine kusursuz hizmetler sunmuş ve sunmaya devam etmektedir. Uzman ekip kadromuz ile birlikte projelerimizde farklılıklara ve yeniliklere yer vererek, yenilikçi kimlik anlayışımızla sektöründe öncü isim olarak görülmekteyiz.

Araştırmalara ve yeniliklere büyük oranda önem veren Hashtag Performance şirketi, hızla gelişen teknolojiyi yakından takip eden, işlemleri kapsamında teknolojiden en iyi şekilde yararlanan köklü bir şirkettir. Hizmet süreçlerimizi en iyi şekilde değerlendirerek müşteri güvenini kazanmaktayız. En iyi test ve yazılım programlarına bünyemizde yer vererek misyonumuzu oluşturmaktayız. 10 yılı aşkın süredir farklı model ve sınıflara ait pek çok araca yazılım uygulaması yapan firmamız bu kapsamda sektörde en geniş marka ve model yelpazesini bünyesinde bulundurmaktadır.

Hashtag Perfomance firması Türkiye ve KKTC’de 10 yılı aşkın süredir yazılım ve otomotiv sektöründe hizmet sunan köklü bir şirkettir. Alanında uzman ekip kadrosu ve en kaliteli ekipmanları ile sektöründe profesyonel hizmet veren bir numaralı şirket olarak tanınmaktadır. Her daim amacımız müşteri memnuniyeti ve güveni kazanmak olup çalışma prensiplerimizi bu doğrultuda oluşturmaktayız. Kaliteden ödün vermeden, teknolojiyi en yakından takip ederek ekipmanlarımızda yer vermekteyiz. Sektörde diğer şirketlerden farklı olarak alanında eğitimlerini tamamlamış uzman ekip kadromuzla yazılım sektörüne hakim olmamızdır. Yapmış olduğumuz tüm işlemlerde araçlarda herhangi bir mekanik parçalara müdahale edilmeden kurulumları gerçekleştirmektiyiz. Her araca özel ve uygun yazılımlarla sizlere hizmet verebilmek adına buradayız. 7/24 hizmet anlayışımızla karşılaşmış olduğunuz problemlere hızlı ve etkili çözümler üretmekteyiz.

Hashtag Performance Chip Tuning Farkı ?

Hashtag Performance firması 10 yılı aşkın süredir otomotiv ve yazılım hizmetleri kapsamında müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanmış, profesyonel hizmet veren köklü bir şirkettir. Hem Türkiye’de hem de KKTC’de yazılım ve otomotiv tecrübeleriyle her araca özel yazılım uygulamalarıyla tanınmaktadır. Bu kapsamda sektöründe diğer firmalardan ayırt edici özelliği eğitimlerini en iyi şekilde tamamlamış uzman ekip kadrosuyla yazılım sektörüne fazlasıyla hakim olmasıdır. Aynı zamanda teknolojinin gelişmesini yakından takip ederek ekipmanlarında yer vermektedir. Böylelikle son teknolojik donanım aracılığıyla müşterilerinin otomobillerinde hiçbir şekilde mekanik parçaya müdahale etmeden kurumlarını gerçekleştirmektedir. En doğru yazılımı detaylı bir şekilde analiz ederek chip tuning uygulamaları ile bir numaralı şirket konumundadır.

Adres

Büyük Sanayi Sitesi 9. Sokak, Gazimağusa