CHİP TUNİNG UYGULAMASI

Hizmetlerimiz

Chip Tuning Uygulaması

Chip Tuning Uygulaması

Günümüzde chip tuning uygulamasına oldukça talep olduğu gözlemlenmektedir. Bunun nedeni; kişilerin araçlarından en iyi performansı alabilmek, yakıt tüketimini azaltmak ve araçlarının tork sınırlamalarını arttırmak için tercih edildiği bilinmektedir. Araçlarının performanslarını yükseltmek isteyen kişiler dolayısıyla chip tuning nedir sorusu ile araştırmalar yaparak profesyonel hizmet almak istemektedirler.

Chip Tuning Nedir?

Chip tuning; otomobillerin motor kontrol ünitesinde bulunan, ünitenin içerisinde var olan yazılımını değiştirmek ve otomobilin performansının arttırmak için yapılan yöntemlerden bir tanesidir.

Chip Tuning Nasıl Yapılmaktadır?

Araçlarından en iyi performansı almak isteyen kişilerin en çok sorduğu sorular arasında chip tuning nasıl yapılır sorusudur. Bu kapsamda HP Chip Tuning firması sahip olduğu deneyimli ekip kadrosu ile chip tuning uygulamasını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Chip tuning uygulaması iki farklı biçimde yapılmaktadır. Bunlar;

  • Orijinal chipin sökülmesi ve yeni bir chip takılması,
  • Orijinal chipin programlanabilme özelliği ile modifiyeli programın aktarımının sağlanması şeklinde chip tuning uygulaması gerçekleştirilmektedir.
Chip Tuning Neden Yapılmalıdır?

Modern dünyada otomobillerinin yakıt tüketimini azaltmak, güç oranını arttırmak ve motor gücünü azaltmak için chip tuning uygulaması araçlara oldukça fayda sağlamaktadır. Bu uygulama tırlara, otobüslere, turbo motorlu otomobillere, deniz otomobillerine ve tarım için kullanılan araçlara yapılabilmektedir. Chip tuning uygulaması sayesinde otomobillerin mevcut gücünde aşağı yukarı %20 değerinde artış göstermektedir.

Chip Tuning Zararlı Mıdır? Motora Zarar Verir Mi?

Neredeyse her kişinin aklına takılan sorular arasında chip tuning zararlı mı sorusu gelmektedir. Chip tuning işleminde soft yazılım motora zarar vermemekle birlikte pek çok yararı bulunmaktadır. Fakat unutulmaması gerekilen birtakım faktörler bulunmaktadır. Bu faktörler arasında motor ve parçalarının iyi bir şekilde çalışıyor olması gerekilmektedir. Motor ve parçalarının güvenilir olması sonucunda chip tuning uygulaması araçları rahatlatacak ve motor ömrünün uzatılmasına katkı sağlayacaktır.

Chip Tuning Fiyatları

Chip tuning fiyatları kapsamında HP Chip Tuning firması her müşterisine uygun fiyatlar sunan, sektöründe bir numaralı şirket olarak tanınmaktadır. Her daim vizyonu müşteri memnuniyeti ve güveni kazanmak olup, fiyatlandırmalarında uygun maliyetlerle hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Aracınızı Bulamadınız mı ?

01. Araç formunu doldurun

Aracınız ile alakalı bilgileri sitemizde bulamadıysanız araç tespit formunu doldurarak bize iletiniz.

02. Güç analizini yapalım

Profesyonel ekibimiz ile aracınız için en doğru yazılımı tespiti yapalım. Raporlamayı mail üzerinden size gönderelim.

03. Raporlamayı gönderelim

Güç, tork arttırımı ve benzin tasarruf raporlamasını mailinize gönderelim.Üstelik tamamen ücretiz!

Bize Ulaşın

Kuzey Kıbrıs'ın En Büyük

Chip Tuning Merkezi

25.000 m² alan üzerine kurulmuş ve tam donanımlı yazılım merkezimizi ziyaret etmek için lütfen iletişime geçiniz.

İletİşİm

Canlı Destek

Yazılım öncesi ve sonrası bilgi almak isterseniz mesaj atmanız halinde anında cevap veriyoruz.

Memnuniyet Garantisi

Yazılım uygulanan araçlardaki temel hedefimiz müşteriyi %100 memnun etmektir.

Yazılım Raporlama

Chip Tuning uygulamasından sonra aracınızın değerlerini rapor olarak sunuyoruz.

Zamanında Teslim

Aracınızın yazılımını aynı gün içerisinde yaparak sorunsuz olarak sizlere iade ediyoruz.